Simmanid 2016

13.02.    Black Velvet
12.03.    Meie Mees
09.04.    Anne Veski
28.05.    Anmatino
11.06.    Terminaator
30.07.    Mait Maltis
20.08.    Hellad Velled
10.09.    The Sun
08.10.    Elina Born
12.11.    Koit Toome
10.12.    Ivo Linna ja Antti Kammiste
30.12.    aastalõpusimman  Tants'nTralli ja Smilersiga


2015 SIMMANID

14.02.   Mait Maltis
14.03.   Karl-Erik Taukar
18.04.   Traffic
02.05    Audru Jõelaevandusepunt
23.05.   Marju Länik
13.06.   Hellad Velled
25.07.   Erich Krieger
22.08.   Shanon
12.09.   Rock Hotel (fotod)
17.10.   Terminaator (fotod)
06.11.   Anne Veski (fotod)
05.12.   Apelsin (fotod)
31.12.   Hellad Velled (fotod)

SIMMANID 2014

15.02   Respekt (Fotod) (Video)
01.03   Koit Toome (Fotod) (Video)
12.04   Alen Veziko (Fotod) (Video)
24.05   Meie Mees (Fotod) (Video)
14.06   Anne Veski (Fotod) (Video)
26.07   Jüri Homenja (Fotod)

30.08   Hellad Velled (Fotod) (Video)
13.09   Marko Matvere ja VLÜ (Fotod)

18.10   Terminaator (Fotod) (Video)
08.11   Uku Suviste ja Birgit Õigemeel (Fotod) (Video)
05.12   Robert Gordon (Fotod)
06.12   Meelis Punder ja Priit Pihlap (Fotod)

13.12   Meie Mees ja N-Euro (Fotod)
31.12   Audru Jõelaevandusepunt (Aastavahetuse pidu)


SIMMANID 2013

09.02. UNTSAKAD (FOTOD)

02.03. MARKO MATVERE ja VLÜ (FOTOD) (VIDEO)
13.04 TANEL PADAR & THE SUN (FOTOD)
25.05 ROCK-HOTEL (FOTOD)
15.06 HELLAD VELLED (FOTOD)
27.07 SEELIKUKÜTID (FOTOD)
24.08 VANAVIISI JA TEHNIKUMI KOKKUTULEK(FOTOD)
14.09 ANNE VESKI (FOTOD)
05.10 METSATÖLL (FOTOD)  (VIDEO)
19.10 HELLAD VELLED (FOTOD) 
16.11 TERMINAATOR (FOTOD)

14.12 MAIT MALTIS (FOTOD)
31.12 aastavahetuse pidu P.S Troika ja MARCO MARGNA (FOTOD)


SIMMANID 2012


25.02.2012 Presidendisimman SHANON (VIDEO)
10.03.2012 Naistekas! KOIT TOOME
14.04.2012 Jürisimman ANNELY OTT BAND
12.05.2012 Lehesimman PS TROIKA
01.06.2012 I Lillesimman JUSTAMENT
02.06.2012 II Lillesimman MERLYN UUSKÜLA LIVE
28.07.2012 Talupäevasimman ALEN VEZIKO

18.08.2012 Juubelituur MEIE MEES´15 (VIDEO)
22.09.2012 Sügissimman SMILERS

13.10.2012 Viinakuusimman INES
17.11.2012 Mardisimman HELLAD VELLED
15.12.2012 Jõulupidu ERICH KRIEGER BAND  FOTOD
31.12.2012 AASTAVAHETUSE PIDU GRETE KLEIN, ANMATINO jt
FOTOD


SIMMANID 2011

15.01.2011 Eurosimman Anmatino
26.02.2011 Presidendisimman Meie Mees
12.03.2011 Naistekas Plingers
23.04.2011 Jüripäevasimman Mini - MTJ
27.05.2011 Lillepäevasimman Koit Toome
28.05.2011 Lillepäevasimman Alen Veziko
03.06.2011 Suvealgusesimman Kurvits ja Krall 
18.06.2011 Jaanisimman Wismari Poisid
23.07.2011 Suvesimman Regatt
30.07.2011 Talupäevasimman Vanaviisi
13.08.2011 Lõikuskuusimman Mait Maltis
17.09.2011 Sügislaadasimman Hellad Velled
08.10.2011 Viinakuusimman Terminaator
12.11.2011 Mardisimman Parvepoisid
16.12.2011 Suur Põllumeeste jõulupidu Untsakad
31.12.2011 TÄKU TRALL  ansamblitega Löötspillipoisid ja Lehmakommionud

SIMMANID 2010

13.02.2010 Sõbrapäevaks Terminaator
27.02.2010 Presidendi simman President
13.03.2010 Naistekas SuperBoys
27.03.2010 Kevade erisimman Pets ja Pojad
10.04.2010 Kevadsimman Smilers
15.05.2020 Mõisapiigade sünnipäevasimman ansambel Orkester
28.05.2010 Lillesimman Sinu Naine
29.05.2010 Lillesimman Hellad Velled
12.06.2010 Suvesimman Lehmakommionud
24.07.2010 Talupäeva Simman Alen ja Arktika
14.08.2010 Suvesimman Trahter
18.09.2010 Sügislaada simman Shanon
09.10.2010 Sügissimman Justament
13.11.2010 Sügissimman Wismari Poisid
17.12.2010 Suur Põllumeeste jõulupidu Toomas Anni
22.12.2010 Väikeste seltskondade jõulupidu Uno Kaupmees ja Lustgast
31.12.2010 Täku Trall Hellad Velled


SIMMANID 2009

14.02.2009 Sõbrapäevakas! Üllar Jörberg
28.02.2009 Presidendimatka simman Naabri Valve
7.03.2009 Naistekas! Mait Maltis
18.04.2009 PS Troika
09.05.2009 Pasadena
29.05.2009 Lillesimman Karl Madis ja Karavan
30.05.2009 Lillesimman Omad Poisid
20.06.2009 Apelsin
11.07.2009 Kukerpillid
25.07.2009 Talupäevasimman Seljanka
22.08.2009 Untsakad
05.09.2009 Hellad Velled
19.09.2009 Sügislaadasimman Wismari Poisid
17.10.2009 Jüri Homenja


SIMMANID 2008

05.01.2008 Simman Tuulest Viidud
16.02.2008 Simman Nukker Kukeke
01.03.2008 Presidendimatka Simman Raul Sepper Band
8.03.2008 Simman Mait Maltis
12.04.2008 Simman Jüri Homenja
17.05.2008 Simman Visiit
30.05.2008 Lillesimman I Hellad Velled
31.05.2008 Lillesimman II PS Troika
14.06.2008 Simman 2 Quick Start
5.07.2008 Viru Säru Simman Kihnu Poisid
12.07.2008 Simman U.Kaupmees ja Lustgast
26.07.2008 Talupäevade Simman Päris Anny
9.08.2008 Juubeli Simman President
13.09.2008 Simman T.Padar The Sun
27.09.2008 Sügislaada Simman Seelikukütid
11.10.2008 Simman Terminaator
25.10.2008 Simman Smilers
8.11.2008 Simman Trahter


SIMMANID 2007

13.01.2007 Simman PS Troika
10.02.2007 Simman Jüri Homenja
24.02.2007 Simman U.Kaupmees ja Lustgast
03.03.2007 Presidendimatk President
10.03.2007 Simman L'Dorado
14.04.2007 Simman Untsakad
28.04.2007 Simman Mees
12.05.2007 Eurovisioon suurel ekraanil
19.05.2007 Simman Lament
01.06.2007 I Lillepäevasimman Seelikukütid
02.06.2007 II Lillepäevasimman Marko Matvere ja VLÜ
16.06.2007 Simman Supernova
14.07.2007 Simman Compromise Blue
20.07.2007 Simman Päris Anny
28.07.2007 Talupäevasimman Ummamuudu 
11.08.2007 Simman U.Kaupmees ja Lustgast
25.08.2007 Simman Terminaator
01.09.2007 Simman Mees
15.09.2007 Simman 2 Quick Start
29.09.2007 Suur Sügislaadasimman Vanaviisi
13.10.2007 Simman Chick'n Band
27.10.2007 Simman Smilers
17.11.2007 Simman Mait Maltis


SIMMANID 2006

28.01. Talvesimman  MAIT MALTIS
11.02. Sõbrapäevasimman MEIE MEES
25.02. Presidendimatk Simman PS TROIKA
10.03. Naistepäevasimman ERICH KRIEGER
13.05. Kevadsimman  TERMINAATOR
20.05. EUROVISIOON (Vaatame suurelt ekraanilt)
02.06. I Lillesimman BLACKY
03.06. II Lillesimman PROPELLER
24.06. Jaanisimman UNO KAUPMEES ja LUSTGAST
15.07. Suvesimman 2 QUICK START
29.07. Talupäevasimman JÜRI HOMENJA & BAND
12.08. Suvesimman KALA
26.08. Suvesimman SMILERS
09.09. Suvelõpusimman TANEL PADAR & THE SUN
14.10. Sügissimman JUSTAMENT
11.11. Sügissimman MARKO MATVERE ja VLÜ 

SIMMANID 2005:

26. veebruar "Suusasimman" MAIT MALTIS
12. märts "Naistepäevasimman" MEIE MEES
16. aprill "Kevadsimman" PS TROIKA
21. mai EUROVISIOON (tasuta)
03. juuni I Lillesimman PASADENA
04. juuni II Lillesimman ANNE VESKI
25. juuni Jaanisimman ÜLLAR JÖRBERG
09. juuli Suvesimman UNO KAUPMEES JA LUSTGAST
30. juuli Talupäevasimman JUSTAMENT
13. august Suvesimman SMILERS
27. august Suvesimman TERMINAATOR
10. sept. Suvelõpusimman MEIE MEES
15. okt. Sügispidu NEXUS
12. nov. Sügispidu TANEL PADAR & THE SUN
23. nov. Kadripäevakontsert TEHNIKAÜLIKOLI KAMMERKOOR JA URMAS SISASKI "KADRINANTAAT"


SIMMANID 2004:

28.02 PRESIDENDIMATK suusasimman APELSIN
13.03 naistepäevasimman MEIE MEES
17.04 kosmonautikasimman GUNNAR GRAPS
01.05 EU simman JÜRI HOMENJA
15.05 EUROVISIOON suurel ekraanil
11.06 I lillesimman PS TROIKA
12.06 II lillesimman ANNE VESKI
23.06 jaanisimman LAINE
03.07 suvesimman ÜLLAR JÖRBERG
17.07 suvesimman ALL STARS
31.07 talupäevasimman KUKERPILLID
14.08 suvesimman MAIT MALTIS
27.08 suveshow SMILERS
11.09 suvelõpusimman MEIE MEES
13.11 sügissimman MEIE MEES
31.12 vana-aasta pidu ÜLLAR JÖRBERG


SIMMANID 2003:

11.01 talvesimman IN MOOD
15.02 talvesimman MARJU LÄNIK
08.03 naistepäevasimman MEIE MEES
24.05 EUROVISIOON suurel ekraanil
30.05 "Laulge Kaasa" salvestus Talli lakas REET LINNA
31.05 kevadsimman ERICH KRIEGER
06.06 I lillesimman ÜLLAR JÖRBERG
07.06 II lillesimman PRESIDENT
21.06 jaanisimman MAIT MALTIS
28.06 suvesimman MEIE MEES
12.07 suvesimman ROCK-HOTEL
26.07 talupäevasimman JUSTAMENT
09.08 suvesimman PASADENA
16.08 suvesimman APELSIN
22.08 kontsert 4-le klaverile U.SISASK “Universumi hääled”
06.09 suvelõpusimman MEIE MEES
18.10 koolisimman IN MOOD; MNG; EMALENDURID
15.11 sügissimman MEIE MEES
31.12 aastavahetusesimman OLEG SÕLG


SIMMANID 2002:

19.01 talvesimman MAHE
26.01 talvesimman LIHTNE VIIS
02.02 talvesimman KAHUR JA ROOS
16.02 talvesimman KÄNNU KUKK BAND
23.02 Tln. maratonisimman UUNO KAUPMEES JA TALLIBAND
02.03 missisimman ARLET PALMISTE JA MEELT MÖÖDA
08.03 naistepäevasimman MEIE MEES
16.03 kevadsimman BOND BAND
23.03 kevadsimman TIP MALTS
30.03 kevadsimman UUNO KAUPMEES JA TALLIBAND
06.04 kevadsimman KÄNNU KUKK BAND
13.04 kevadsimman RAUL SEPPERI DUO
20.04 Jüriööpidu DJ JANNO LEHEMETS
27.04 kevadsimman TEINE KORRUS
04.05 kevadsimman MAIT MALTIS
11.05 emadepäevasimman KULDNE TRIO
18.05 kevadsimman BERNHARD
01.06 kevadsimman JOEL STEINFELDT
07.06 I lillesimman ANNE ADAMS JA ALLAN SARRI
08.06 II lillesimman SILVI VRAIT JA FIX
22.06 jaanisimman PASADENA
13.07 suvesimman ADAMS FAMILY
27.07 talupäevasimman V.L.Ü.
10.08 suvesimman ZORBAS
24.08 suvesimman ROCK-HOTEL
07.09 suvelõpusimman MEIE MEES
21.09 sügissimman JUSTAMENT
12.10 sügissimman APELSIN
16.11 sügissimman MEIE MEES
31.12 aastavahetuse pidu TRAHTER Õhtujuht: RAIMO AAS


SIMMANID 2001:

22.04 Piibesimman IN MOOD
08.06 I lillesimman ÜLLAR JÖRBERG
09.06 II lillesimman ROCK-HOTEL
23.06 jaanisimman MAIT MALTIS
14.07 suvesimman KUKERPILLID
28.07 talupäevasimman JUSTAMENT
11.08 suvesimman APELSIN
25.08 suvesimman MEIE MEES
08.09 suvelõpusimman U.KAUPMEES ja MATI NUUDE BAND
06.10 sügissimman EESTI GUN
13.10 sügissimman RIVAAL
20.10 sügissimman KÄGUBAND
27.10 sügissimman LEHMAKOMMIONUD
03.11 sügissimman TEINE KORRUS
10.11 sügissimman U.KAUPMEES ja TÄKU TALLI BAND
17.11 sügissimman IN MOOD
24.11 sügissimman MEIE MEES
01.12 talvesimman U.KAUPMEES ja TÄKU TALLI BAND
31.12 vana-aasta simman MU MUMPS


SIMMANID 2000:

03. 06 kevadsimman JUSTAMENT
09. 06 I lillesimman V.L.Ü.
10. 06 II lillesimman LOS DESPERADOS
23. 06 jaanisimman MATI NUUDE BAND
08. 07 suvesimman L'DORADO
22. 07 suvesimman UNTSAKAD
29. 07 talupäevasimman KUKERPILLID
05. 08 suvesimman MEIE MEES
19. 08 suvesimman KULDNE TRIO
02. 09 suvelõpusimman JUSTAMENT


SIMMANID 1999:

05. 06 suvesimman Külakapell + TÕNU AARE JA APELSIN
19. 06 suvesimman Külakapell + JUSTAMENT
23. 06 jaanisimman Külakapell + TARMO PIHLAP
03. 07 suvesimman Külakapell + MEIE MEES
17. 07 suvesimman Külakapell + MATI NUUDE
31. 07 talupäevasimman Külakapell + MAIT MALTIS
07. 08 suvesimman VELLO ORUMETS JA MARJU LÄNIK
21. 08 suvesimman KULDNE TRIO
28. 08 suvesimman UNTSAKAD
04.09 suvelõpusimman MEIE MEES

Musta Täku Tall
avatud:
10.00 - 19.00

 PÄEVAPRAAD TÖÖPÄEVADEL 12.00-14.00 hind 3,20

Neljapäeval pakume: Ühepajatoit

 Müügiosakond
E-R 09.00-17.00
tel. 384 9750
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Majutus 24 h
tel. 384 9770
majutuse e-mail:
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Lõõgastuskeskus
ettetellimisel telefonil 3849770